T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 Bulunduğunuz Yer: Haberler  >>   İlimizden Haberler  >>   Valilik Haberleri

 SAYIN VALİMİZ İBRAHİM TAŞYAPAN KİMSE YOK MU DERNEĞİ BİNGÖL ŞUBESİ AÇILIŞINA KATILDI.
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

        Sayın Valimiz İbrahim Taşyapan Kimse Yok Mu Derneği Bingöl Şubesi açılışına katıldı. Açılışa Sayın Valimizin yanı sıra; Bingöl Üniversitesi Rektörü Gıyasettin Baydaş, Bingöl Milletvekili Eşref Taş, İl Müftüsü Mecit Can, Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkan Çalbay, Kimse Yok Mu Derneği Genel Başkanı İsmail Cingöz ve çok sayıda davetli katıldı.

           Derneğin kamu yararına faaliyet gösterdiğini hatırlatan Cingöz, "Yurt dışında da 3 adet temsilciliğimiz var. Derneğimiz, Bakanlar Kurulu ve Cumhurbaşkanımızın onayı ile kamu yararına çalışan dernek statüsünü almış bir dernek, ayrıca Birleşmiş Milletler Ekonomik Sosyal Konseyi'nin de özel statüsünde olan bir dernektir." ifadelerini kullandı. 

         Bingöl'de açılan şube ile ildeki ihtiyaç sahiplerine sistemli ve düzenli bir yardım yapılacağını belirten Cingöz, "İncelemesi yapılan kardeşlerimize bu şube üzerinden hizmet vermeyi hedefliyoruz. Ramazan ayı boyunca Bingöl'de 5 bin aileye kumanya yardımı yapmayı planlıyoruz." şeklinde konuştu. Konuşmaların ardından davetliler derneği gezerek, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

/433/Kime yok mu derneği (3)  /433/Kime yok mu derneği (2)  


Bu içerik toplam 615.571 kez gösterildi, Site toplam 1.353.478 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 48 kişi geziyor.

                   

                         BINGOL BINGOL

          TRT Haber Haberler  

             

BİNGÖL BELEDİYESİ BİNGÖL ÜNİVERSİTESİ BİNGÖL İL ÖZEL İDARESİ BİNGÖL JANDARMA KOMUTANLIĞI BİNGÖL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ BİNGÖL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BİNGÖL DERTERDARLIĞI BİNGÖL MÜFTÜLÜĞÜ BİNGÖL BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ MÜDÜRLÜĞÜ BİNGÖL TARIM İL MÜDÜRLÜĞÜ BİNGÖL GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ BİNGÖL SOSYAL HİZMETLER VE ÇOCUK ESİRGEME KURUMU BİNGÖL ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ BİNGÖL İL ÇEVRE VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ BİNGÖL İL KÜLTÜR TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ BİNGÖL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

BİNGÖL AFET ACİL DURUM MÜDÜRLÜĞÜ

Bingöl Valiliği Yenişehir/BİNGÖL
Tel: +90(426) 2131002 Fax: +90 (426) 2132693 e-posta: bingol@icisleri.gov.tr