T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 
 Bulunduğunuz Yer: Haberler  >>   İlimizden Haberler  >>   Valilik Haberleri

 SAYIN VALİMİZ İBRAHİM TAŞYAPAN KİMSE YOK MU DERNEĞİ BİNGÖL ŞUBESİ AÇILIŞINA KATILDI.
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

        Sayın Valimiz İbrahim Taşyapan Kimse Yok Mu Derneği Bingöl Şubesi açılışına katıldı. Açılışa Sayın Valimizin yanı sıra; Bingöl Üniversitesi Rektörü Gıyasettin Baydaş, Bingöl Milletvekili Eşref Taş, İl Müftüsü Mecit Can, Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkan Çalbay, Kimse Yok Mu Derneği Genel Başkanı İsmail Cingöz ve çok sayıda davetli katıldı.

           Derneğin kamu yararına faaliyet gösterdiğini hatırlatan Cingöz, "Yurt dışında da 3 adet temsilciliğimiz var. Derneğimiz, Bakanlar Kurulu ve Cumhurbaşkanımızın onayı ile kamu yararına çalışan dernek statüsünü almış bir dernek, ayrıca Birleşmiş Milletler Ekonomik Sosyal Konseyi'nin de özel statüsünde olan bir dernektir." ifadelerini kullandı. 

         Bingöl'de açılan şube ile ildeki ihtiyaç sahiplerine sistemli ve düzenli bir yardım yapılacağını belirten Cingöz, "İncelemesi yapılan kardeşlerimize bu şube üzerinden hizmet vermeyi hedefliyoruz. Ramazan ayı boyunca Bingöl'de 5 bin aileye kumanya yardımı yapmayı planlıyoruz." şeklinde konuştu. Konuşmaların ardından davetliler derneği gezerek, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

/433/Kime yok mu derneği (3)  /433/Kime yok mu derneği (2)  


Bu içerik toplam 700.111 kez gösterildi, Site toplam 1.485.837 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 25 kişi geziyor.

                   

                         BINGOL BINGOL

          TRT Haber Haberler  

             

Bingöl Valiliği Yenişehir/BİNGÖL
Tel: +90(426) 2131002 Fax: +90 (426) 2132693 e-posta: bingol@icisleri.gov.tr