T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 Bulunduğunuz Yer: Haberler  >>   İlimizden Haberler  >>   Valilik Haberleri

 BAKAN YILMAZ BİNGÖL HAVAALANI İNŞAATINI GEZDİ
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

    Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Bingöl’e gelen Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, yapımı devam eden havaalanı inşaatında inceleme yaptı.

    Bingöl Havaalanı inşaatına giderek çalışmaları yerinde inceleyen Bakan Yılmaz’a Vali Mustafa Hakan Güvençer, AK Parti Bingöl Milletvekili Prof. Dr. Eşref Taş, Bingöl Belediye Başkanı Serdar Atalay ve AK Parti Bingöl İl Başkanı Cevdet Çalbay eşlik etti.

    Çalışmaların hızlı bir şekilde ilerlediğini belirten Bakan Yılmaz: “Havaalanımızın pisti hemen hemen bitme aşamasına gelmiş, apron çalışmaları da hızlı bir şekilde ilerliyor. İnşallah en kısa zaman da bu çalışmalarda bitecektir” dedi.


Bu içerik toplam 618.609 kez gösterildi, Site toplam 1.358.287 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 38 kişi geziyor.

                   

                         BINGOL BINGOL

          TRT Haber Haberler  

             

BİNGÖL BELEDİYESİ BİNGÖL ÜNİVERSİTESİ BİNGÖL İL ÖZEL İDARESİ BİNGÖL JANDARMA KOMUTANLIĞI BİNGÖL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ BİNGÖL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BİNGÖL DERTERDARLIĞI BİNGÖL MÜFTÜLÜĞÜ BİNGÖL BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ MÜDÜRLÜĞÜ BİNGÖL TARIM İL MÜDÜRLÜĞÜ BİNGÖL GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ BİNGÖL SOSYAL HİZMETLER VE ÇOCUK ESİRGEME KURUMU BİNGÖL ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ BİNGÖL İL ÇEVRE VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ BİNGÖL İL KÜLTÜR TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ BİNGÖL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

BİNGÖL AFET ACİL DURUM MÜDÜRLÜĞÜ

Bingöl Valiliği Yenişehir/BİNGÖL
Tel: +90(426) 2131002 Fax: +90 (426) 2132693 e-posta: bingol@icisleri.gov.tr